מי אני את האתר בנה בהתנדבות-מועלם נסים

עברנו למרכז היום החדש שברחוב ההסתדרות 2 - 03-6730211


קהילה תומכת בגבעתיים

   חג פסח שמח וכשר ללחוץ על התמונה

מי אנחנו כתובת וטלפונים תכתבו אימלים כן לזקן
אתרים מענינים

אשל - למען הזקן עירית גבעתיים
חבר/ה יקר/ה
המחלקה לרווחת הקשיש באגף הרווחה בעיריית גבעתיים בשיתוף העמותה - לה"ב - למען הקשיש בגבעתיים.
מפעילים בעיר תוכנית לרווחת האוכלוסיה המבוגרת בשם:

קהילה תומכת בגבעתיים

אנו מקווים שתוכל/י להפיק תועלת וליהנות מתוכנית זו שיש בה כדי להעניק לך באמצעות הקהילה יתר ביטחון אישי וסיוע יומיומי במקום המגורים שלך.

מהו פרויקט קהילה תומכת?
תוכנית חדשנית,שנועדה לספק קשת רחבה של שירותים המאפשרת לחברים להמשיך להתגורר בקהילה ולקבל את מכלול השירותים להם הם זקוקים, ובכך לשפר את איכות חייו של האדם המבוגר בביתו.
התוכנית כוללת מערך שירותים נרחב בתחומי הבריאות, תחזוקת הבית, ביטחון אישי, פעילות חברתית ותרבותית ושירותי מידע. בקהילה תומכת אתם מקבלים בביתכם את השירותים להם אתם זקוקים וממשיכים לשמור על אורך חייכם הרגיל, על עצמאותכם ועל ביטחונכם, ואינכם נדרשים למסגרת מוסדית.

אילו שירותים תוכלו לקבל בקהילה התומכת?
לחצן מצוקה דמוי "שעון" אותו אתם עונדים על ידכם. בנוסף לו, מותקנת בבית מערכת אינטרקום. כאשר אתם לוחצים על הלחצן שעל ידכם, אתם מקושרים מיידית עם מוקד החרום. אתם יכולים לדבר עם התורנים במוקד החרום ולשמוע אותם מכל מקום בביתכם.

אב הקהילה
מסייע לכם בתיקונים קלים - חינם .
תיקונים דחופים ע"י הזמנת בעלי מלאכה ומעקב אחר עבודתם - תקלה במערכת המים (דליפה, הצפה, חדירת מים למערכת החשמל וכו'), סתימה במערכת הביוב או במערכת המים הכללית, תיקוני חירום במערכת החשמל. בתשלום מוסכם.
הבאת תרופות בעת הצורך. אוזן קשבת - קשר אישי קבוע בכל נושא ובכל עת. שירותים רפואיים ביקור רופא פרטי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, בתשלום סמלי של 20 - 25 ש"ח. הזמנת אמבולנס חינם להסעות לבית חולים במקרי חירום, בהתאם לתקנון החברה.

לרשות החברים עומד מועדון מיוחד להם, לפעילות חברתית ותרבותית - הרצאות, טיולים בארץ, חוגים, מסיבות ועוד. ההשתתפות בחלק מהאירועים היא בתשלום.

ייעוץ סוציאלי
חברי הקהילה התומכת זכאים לייעוץ והדרכה בנושאי זכויותיהם החוקיות וזכאותם להטבות שונות.

כמה זה עולה?
דמי ההשתתפות בתוכנית הם 100 ש"ח לחודש.
לניצולי שואה תינתן הנחה במימון הקרן לרווחת נפגעי השואה בישראל.
הנחה לבעלי הכנסה נמוכה.


View My Statsמבקרים באתר-
תכתבו אימליםשלח תגובה
האתר של נסים את האתר בנה בהתנדבות - מועלם נסים